Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 806 Рим - Вильнюс

15:00 Roma St.Tiburtina, piazzale Ovest, Largo Mazzoni
19:00 Firenze Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
21:10 Bologna Devanti st.ferroviaria, viale P.Pietramellara
22:50 Padova St.piattaforma 12, viale della Pace
23:20 Venezia Tronchetto Stazione
23:30 Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
03:10 Klagenfurt Hbf, Busbhf., St.16
05:30 Graz Hauptbahnhof, Busbhf.
08:30 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
10:45 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:15 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
19:30 Czestochowa Parking McDonalds, ul.Drogowcow
21:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
01:40 Lomza Plac Niepodległości
02:40 Grajewo Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
03:20 Augustow Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
03:50 Suwalki przyst. PGK vis a vis PKS
05:50 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
06:40 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
08:40 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
Dopravce: UAB Kautra
Zavazadla: 1 bag - free, every next from 6EUR
Storno podmínky: do 48h: 75%
odjezd od 48h do 6h: 50%
po 6h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Skupina 6 osob
10% Mládež do 25 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student
50% Ditě od 0-12 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací