Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 815 Kharkiv - Sozopol

06:00 Kharkiv Plekhanovska str, 65/ metro station "Sportivnaya"
09:15 Dnipro Sicheslavinska naberezhna 33, Circus
10:30 Zaporizhia Lenina ave. 92, Shopping center "Palmira plaza"
15:15 Kherson Bypass M-14 Odessa - Melitopol - Novoazovsk, čerpací stanice wog
16:00 Mykolaiv Lenina ave. 98/ shopping center "City Center"
11:30 Kavarna route Varna - Durankulak
12:10 Balchik Gas Station "Lafi"
12:30 Albena Bus Station
12:40 Kranevo "Top Market" bus station
13:00 Zlatni pyasatsi Управление
13:45 Slanchev Den Bus Station
14:10 Saints Constantine and Helena Parking near complex
14:30 Varna "Poligraphia" bus station
15:00 Kamchia развилка на Камчию
15:30 Byala АЗС у дороги
15:40 Obzor Aut. Nádr.
16:00 Slanchev Bryag Parking Doris 200m near bus station, hotel Grand Kamelia 1,2
16:20 Nesebar Hotel Fiesta Panorama
16:25 Ravda post,restaurant Tornado
16:30 Aheloy restaurant Black And White
16:40 Pomorie Bus Station in new town
17:00 Sarafovo zastavka airport
17:20 Burgas Gas Station Lukoil - circle on the road to Varna
17:45 Chernomorets on the route (under the bridge)
18:00 Sozopol restaurant Cherno more
Dopravce: ODD Doris
Zavazadla: 1 bag up to 20kg(20x30x60)-free, every next - 30 EUR
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
po 12h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací