Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky 91 Liege - Nardo

09:15 Liege Piazza Guillemins
11:15 Luxemburg Park and Ride
11:35 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
12:20 Metz Boulevard POINCARE'
16:10 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
17:05 Olten Aut. Nádr.
06:22 Cerignola Transfer
07:55 Gioia del Colle Via F. II di Svevia Q8
08:25 Massafra Via Magna Grecia c/o Agip
08:45 Taranto Porto Mercantile
09:10 Grottaglie Piazzale Unicef
00:00 Francavilla Fontana Via x Grottaglie Distr.TOTAL
10:00 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
10:35 Lecce Foro Boario c/o parcheggio bus
11:05 Maglie Via F.lli Piccinno,35
11:35 Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:55 Gallipoli P.le Cimitero SS per Alezio
12:10 Nardò Via XXV Luglio n° 7
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2 bag up to 30kg (140 cm)-free
Storno podmínky: do 48h: 70%
po 48h: jízdenka je nevratná
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací