Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Amsterdam - Tubingen (30.10-02.01)

08:00 Amsterdam Vlak. nadr. Sloterdijk
08:30 Utrecht C.S. Jaarbeursplein
09:20 Arnhem Arnhem Central Train Station
11:15 Duisburg Otto-Keller-Straße
11:50 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
12:40 Köln airport Flughafen ZOB
15:20 Frankfurt am Main Frankfurt Central Train Station Bus stop 2, (left of the Train Station)
16:30 Heidelberg Hauptbahnhof
18:15 Stuttgart Echterdingen Flughafen/Messe
18:55 Tubingen Europapl/Europastr.
Dopravce: CityBusExpress
Zavazadla: 3 bags up to 75kg (70x80x20)-free
Dodatečná informace: Bicycles and pets are allowed free, free beer and free Fanta and Coca Cola.
Storno podmínky: do 168h: 90%
po 168h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací