Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Bucuresti - Bruges

05:00 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
06:30 Ploiesti Aut. Nádr. South
08:30 Brasov Autogara Bartolomeu
09:45 Fagaras Před Citadela, ul. Strada Mihai Viteazul
11:30 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
12:30 Sebes Autogara Voltrans
14:00 Deva Autogara Plus Com, Piața Gării 2
16:00 Lugoj Aut. Nádr. Atlassib
17:00 Timisoara Autogara Atlassib,Calea Dorobantilor nr. 59
18:00 Arad Aut. Nádr. Transdara
19:30 Liege Central Station Guillemins
20:45 Brussel Central Station, Rue Cardinal Mercierstraat
21:45 Antwerpen Hbf. Van Stralenstraat 22/24
22:45 Aalst Vlak. Nádr.
23:30 Gent Vlak. Nádr.
00:30 Bruges Aut. Nádr.
Dopravce: Atlassib
Zavazadla: 2 bag up to 40kg-free, every next 1 kg - 1.5 EUR
Storno podmínky: do 1h: 90%
Slevy: 10% Student
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací