Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Osnabruck - Kherson

08:30 Osnabruck Hbf
10:10 Bremen ZOB
12:15 Hamburg Zentral Omnibus Bahnhof
16:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
17:45 Cottbus Aut. Nádr.
08:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
12:50 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
14:55 Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
18:10 Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
21:45 Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
23:55 Mykolaiv Aut. Nádr., Oktiabrskij prospekt 21
01:15 Kherson Aut. Nádr., ul.Budionnoho 1
Dopravce: EAST WEST EUROLINES
Zavazadla: 1 bag up to 40kg(60x50x30)-free, every next from 200 UAH
Dodatečná informace: Carriage of animals and bicecles are not allowed
Storno podmínky: do 48h: 90%
odjezd od 48h do 24h: 80%
odjezd od 24h do 12h: 50%
odjezd od 12h do 2h: 20%
po 2h: jízdenka je nevratná
Slevy: 10% Studenti do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací