Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Jízdní řád linky Sochaczew - Kamianets-Podilskiy

09:30 Sochaczew Aleja 600-lecia 6, u kostela
09:42 Bramki ul. Łódzka 40, Benzinka BP
10:10 Blonie ul. Powstancow 24, Parkoviště vedle McDonalds
10:40 Bronisze Benzinka "Lotos"
12:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
13:05 Grójec Armii Krajowei 41, "ORLEN"
14:15 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
15:40 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
17:00 Lublin Aut. Nádr., ul. Al. Tysiąclecia 6
18:20 Chelm ul. Lubelska 216, poblíž McDonald
22:50 Kovel Benzinka "WOG", ul. Varšavská 3B
00:01 Lutsk Near Bus Station, 39 Konyakina str.
01:05 Rivne Bus Stop "Avtovokzal", Kievskaya str, 69, další "Silpo"
02:05 Netishyn Aut. Nádr., ul.Rynkowa 2
02:40 Slavuta Aut. Nádr., ul.Sevcenka 13
03:05 Shepetivka Aut. Nádr., Starokonstantinovskoye shose 42
03:50 Starokostiantyniv Aut. Nádr., ul.Knjazja Ostrovskoho 2
04:30 Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
05:05 Yarmolyntsi (Khmelnitska obl.) Aut. Nádr.
05:45 Dunaivtsi Aut. Nádr.
06:30 Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul.Knjaziv Koriatovicej 19
Dopravce: Lux-reisen
Storno podmínky: do 240h: 80%
odjezd od 240h do 120h: 50%
odjezd od 120h do 48h: 20%
po 48h: jízdenka je nevratná

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací