Filters

Price
Departure time
00.00hr
23.59hr
Arrival time
00.00hr
23.59hr
Connection type
Transport type

Facilities

Facility options

Carrier selection

Carrier
By time
By price

Carrier Модультранс

Carrier's rating Модультранс
3.42
Total ratings: 38
 5
12
 4
11
 3
3
 2
5
 1
7

All routes of this carrier

Chernivtsi - Wroclaw Wroclaw - Chernivtsi
Wroclaw - Chernivtsi (3,7)

 • 0
  Катовице - Калуш

  Ехала 20.03.2017 с перевозчиком "Модультранс" Калуш-Катовице. Никаких претензий у меня нет. Автобус приехал вовремя, без опозданий. Предварительно позвонила к диспетчеру, трубку подняли, подтвердили, что рейс состоится. Водители позитивные, ответственные. Перед выездом со Львова подошли к каждому пассажиру, проверили документы на действие визы. В автобусе чисто и тепло. Окна чистые, не запотевшие. Это моя третья поездка с данным перевозчиком. Рекомендую.

 • -1
  Львов - Краков

  We Lwowie sie spóźnił na 25 min. niż w bilecie. Kierowca nabrał pasażerów bez biłetów i pousadzał byłe gdzie, tak że osoby, które usiadały z biłetami musieli przeprowadzić długą kłótnie żeby zająć zarezerwowane przez siebie miejsca. W ciągu podruży kierowca do 24 trzymał właczony telewizor, który tak wprzeszczał że nie dało się spać, a to że był przed nami ćiągłe świecił w oczy. Tylko po zwróceniu kilku uwag telewizor został przyciszony, ale nie wyłączony. Miałem wysiadać w Krakowie, ale kierowca nie uprzeził gdzie jesteśmy, a skoro jechaliśmy nie zgodnie z rozkładem, to nie mógłem cała noc pilnować gdzie jesteśmy, przez co zauważyłem że jak już byłem poza Krakowem. Kierowca zamiast się zawrócić wysadził na PKS w Katowicach o 4 rano gdzie ponad 45 minut na mrozie musieliśmy czekać na autobus do Krakowa i dojeżdżać na Własny koszt.

 • 0
  Вроцлав - Калуш

  Тверда четвірка за ціну але є над чим попрацювати перевізникові. Ми їхали в січні автобус НЕ обігрівався цілу дорогу у куртці. Мало місця на особисті речі (рюбзак з бутербродами і водою непомістився в відділенні над кріслами прийшлось тримати між ногами). І найголовніше водії не номерують багаж (2 години стояли на автовокзалі у стрию, тому що пасажирка незнала яка її валіза і 2 рази перешукувала цілий автобус).

 • 1
  Львов - Вроцлав

  Ехали Львов -- Вроцлав . Все было удачно. В следуйщий раз воспользуюсь этим перевозчиком. Спасибо большое.

 • 0
  Краков - Львов

  Все задовільняє, крім пасажирів (багато бидла у нас,нажаль)

Searching for the route Please wait

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information