Według czasu
Według ceny

Przewoźnik Коломыйское АТП

Telefon: +380677376248
Ranking przewoźników Коломыйское АТП
4.21
Ogólna ocean: 29
 5
19
 4
4
 3
1
 2
3
 1
2

Wszystkie kursy przewoźnika

Kolomyya - Warszawa Kolomyya - Poznan - Zielona Gora
Kolomyya - Warszawa - Bydgoszc Bydgoszc - Warszawa - Kolomyya

Zdjęcia


 • 0
  Львов - Варшава аэропорт Chopina

  Ехали Львов-Варшава, в автобусе чисто, отправился и прибыл по расписанию, из минусов не соответствие мест обозначенных в билете и по факту, каждый садится где хочет, нет WI-FI

 • 0
  Львов - Варшава

  На кордоні простояли 4 години,wi fi не має,ніяких фільмів не включали,не відповідає своїй оцінці.водій не доброзичливий,хамовитий

 • 0
  Львов - Варшава

  Автобус Коломия- Варшава отправился со Львова очень своевременно, но в Варшаву прибыл на четыре часа позже назначеного времени из за простоя на Украинско Польской границе семь часов! Из за этого упустил следующий автобус Варшава- Рига, на который имел билет. Это мне причинило ущерб в 32 евро. Сплошной бардак!

 • 0
  Львов - Варшава аэропорт Chopina

  Коломия-Варшава.При посадці в автобус водій відразу заявив,що в аеропорт не поїде,а висадить на Варшава-Заходня,хоча квитки були до аеропорта Шопена.Як можна посеред ночі висажувати людей,які спішать на літак,за 8км від аеропорта? Пояснення було простим:туди не можна їхати,бо будемо платити штраф.Усі пропозиції висадити нас хоча-би поблизу аеропорта відкидувалися безапеляційно. По приїзду в Варшаву другий шофер сказав,що все-таки поїде в аеропорт,за що вислухав неприємні коментарі свого колеги.Чи то совість проснулась,чи відчув назріваючий скандал. Ось так через одного хамовитого ,,водія" і страждає непогана фірма.

 • 0
  Львов - Варшава

  Автобус Коломия — Варшава, з перерахованих тут зручностей немає нічого, ні wi-fi ні розеток, фільми старі російські. Водії не роблять зауваження пасажирам коли вони розпивають самогонку.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information