• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Khmelnytskyi - Gdansk

Kup bilet na autobus Khmelnytskyi – Gdansk: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Gdansk. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Khmelnytskyi do Gdansk i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Gdansk najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:25 – 07:00 KhmelnytskyiGdansk

23 godz. 35 min.

Śr

09:00 – 07:30 KhmelnytskyiGdansk

22 godz. 30 min.

Codziennie

09:00 – 07:30 KhmelnytskyiGdansk

22 godz. 30 min.

Codziennie

09:00 – 07:30 KhmelnytskyiGdansk

22 godz. 30 min.

Codziennie

09:55 – 08:30 KhmelnytskyiGdansk

22 godz. 35 min.

Śr, Pt

14:00 – 07:35 KhmelnytskyiGdansk

17 godz. 35 min.

Codziennie

17:30 – 11:00 KhmelnytskyiGdansk

17 godz. 30 min.

Sb, Nd

19:00 – 14:50 KhmelnytskyiGdansk

19 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

19:00 – 14:50 KhmelnytskyiGdansk

19 godz. 50 min.

Codziennie

19:05 – 14:10 KhmelnytskyiGdansk

19 godz. 5 min.

Codziennie

19:30 – 00:25 KhmelnytskyiGdansk

28 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

19:30 – 21:15 KhmelnytskyiGdansk

25 godz. 45 min.

Wt, Pt, Nd

19:30 – 00:25 KhmelnytskyiGdansk

28 godz. 55 min.

Pn, Śr, Cz, Sb

19:30 – 21:15 KhmelnytskyiGdansk

25 godz. 45 min.

Wt, Pt, Nd

Trasa na mapie

Jak z Khmelnytskyi szybko dojechać do centrum Gdansk w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Khmelnytskyi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Gdansk. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation