Według czasu
Według ceny

Autobusy Lviv - Plzeň

Kup bilet na autobus Lviv – Plzeň: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Plzeň. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Lviv do Plzeň i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Plzeň najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 07:30 LvivPlzeň

21 godz. 30 min.

Pn, Śr, Sb

13:30 – 09:00 LvivPlzeň

19 godz. 30 min.

Pn, Cz

13:40 – 09:15 LvivPlzeň

19 godz. 35 min.

Wt, Cz, Sb

14:00 – 08:00 LvivPlzeň

18 godz. 0 min.

Śr, Cz, Nd

14:00 – 08:00 LvivPlzeň

18 godz. 0 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

14:00 – 09:00 LvivPlzeň

19 godz. 0 min.

Pn, Cz

14:20 – 09:15 LvivPlzeň

18 godz. 55 min.

Wt, Cz, Sb

14:30 – 09:20 LvivPlzeň

18 godz. 50 min.

Codziennie

14:30 – 13:05 LvivPlzeň

22 godz. 35 min.

Sb

14:30 – 08:00 LvivPlzeň

17 godz. 30 min.

Pn, Śr, Cz, Sb, Nd

14:30 – 08:00 LvivPlzeň

17 godz. 30 min.

Śr, Cz, Nd

15:00 – 09:20 LvivPlzeň

18 godz. 20 min.

Codziennie

16:30 – 06:10 LvivPlzeň

13 godz. 40 min.

Codziennie

17:00 – 10:35 LvivPlzeň

17 godz. 35 min.

Codziennie

20:25 – 13:15 LvivPlzeň

16 godz. 50 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:00 – 13:15 LvivPlzeň

16 godz. 15 min.

Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

21:40 – 14:25 LvivPlzeň

16 godz. 45 min.

Pn

21:40 – 16:00 LvivPlzeň

18 godz. 20 min.

Śr, Sb, Nd

21:40 – 14:25 LvivPlzeň

16 godz. 45 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

Trasa na mapie

Jak z Lviv szybko dojechać do centrum Plzeň w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Lviv oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Plzeň. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Vital euro transKrakow - Nadvirna

Polecam. Miałem duże obawy po koszmarnym doświadczeniu z innym przewodnikiem i przeczytaniu niektórych komentarzy jednak wszystko poszło sprawnie. Wygodny autobus, mili kierowcy i nieduże opóźnienie z powodu postoju na granicy.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation