• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Opole - Kyiv

Kup bilet na autobus Opole – Kyiv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kyiv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Opole do Kyiv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kyiv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
08:30 – 07:15 OpoleKyiv

22 godz. 45 min.

Wt, Cz, Pt, Nd

08:50 – 12:35 OpoleKyiv

27 godz. 45 min.

Wt, Cz, Nd

08:50 – 12:35 OpoleKyiv

27 godz. 45 min.

Wt, Cz, Nd

08:50 – 12:25 OpoleKyiv

27 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

08:50 – 12:25 OpoleKyiv

27 godz. 35 min.

Pn, Śr, Pt, Sb

09:10 – 04:00 OpoleKyiv

18 godz. 50 min.

Pn, Śr, Pt

11:40 – 09:30 OpoleKyiv

21 godz. 50 min.

Wt, Cz, Sb

12:40 – 11:40 OpoleKyiv

23 godz. 0 min.

Codziennie

13:40 – 10:45 OpoleKyiv

21 godz. 5 min.

Codziennie

13:40 – 10:45 OpoleKyiv

21 godz. 5 min.

Codziennie

14:30 – 14:25 OpoleKyiv

23 godz. 55 min.

Codziennie

14:30 – 12:00 OpoleKyiv

21 godz. 30 min.

Codziennie

16:30 – 12:50 OpoleKyiv

20 godz. 20 min.

Codziennie

16:30 – 12:20 OpoleKyiv

19 godz. 50 min.

Codziennie

17:00 – 15:00 OpoleKyiv

22 godz. 0 min.

Wt, Sb

17:00 – 15:00 OpoleKyiv

22 godz. 0 min.

Wt, Sb

20:35 – 15:40 OpoleKyiv

19 godz. 5 min.

Codziennie

20:35 – 15:40 OpoleKyiv

19 godz. 5 min.

Codziennie

20:35 – 15:40 OpoleKyiv

19 godz. 5 min.

Codziennie

20:35 – 15:40 OpoleKyiv

19 godz. 5 min.

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Opole szybko dojechać do centrum Kyiv w 2019 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Opole oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kyiv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation