Attention! Update COVID-19. Click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Poltava - Kyiv

Kup bilet na autobus Poltava – Kyiv: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kyiv. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Poltava do Kyiv i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kyiv najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
00:40 – 07:30 PoltavaKyiv

6 godz. 50 min.

Codziennie

00:40 – 05:55 PoltavaKyiv

5 godz. 15 min.

Codziennie

01:10 – 07:30 PoltavaKyiv

6 godz. 20 min.

Codziennie

01:10 – 06:10 PoltavaKyiv

5 godz. 0 min.

Codziennie

01:15 – 08:00 PoltavaKyiv

6 godz. 45 min.

Codziennie

01:15 – 08:00 PoltavaKyiv

6 godz. 45 min.

Codziennie

02:35 – 09:00 PoltavaKyiv

6 godz. 25 min.

Wt, Sb

08:30 – 14:30 PoltavaKyiv

6 godz. 0 min.

Pn, Śr, Pt

08:30 – 13:40 PoltavaKyiv

5 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt

09:00 – 14:00 PoltavaKyiv

5 godz. 0 min.

Codziennie

09:40 – 16:00 PoltavaKyiv

6 godz. 20 min.

Śr, Pt, Nd

09:40 – 15:10 PoltavaKyiv

5 godz. 30 min.

Śr, Pt, Nd

11:15 – 17:00 PoltavaKyiv

5 godz. 45 min.

Codziennie

13:00 – 19:00 PoltavaKyiv

6 godz. 0 min.

Wt, Pt, Nd

13:05 – 18:55 PoltavaKyiv

5 godz. 50 min.

Codziennie

13:30 – 20:00 PoltavaKyiv

6 godz. 30 min.

Codziennie

17:40 – 23:10 PoltavaKyiv

5 godz. 30 min.

Pt

17:50 – 22:30 PoltavaKyiv

4 godz. 40 min.

Nd

17:50 – 22:30 PoltavaKyiv

4 godz. 40 min.

Pt, Nd

17:50 – 23:30 PoltavaKyiv

5 godz. 40 min.

Nd

17:50 – 23:30 PoltavaKyiv

5 godz. 40 min.

Pt, Nd

18:00 – 23:30 PoltavaKyiv

5 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Poltava szybko dojechać do centrum Kyiv w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Poltava oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kyiv. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o przewoźników

Boreychuk M.I.Krakow - Kiev

SZYBKO TANIO KOMFORTOWO NAJLEPSZY BUS JAKIM DOTYCHCZAS JECHAŁAM DO DOMU

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation