Według czasu
Według ceny

Kurs Kardzhali - Dortmund

Wyjazdy: 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru, 30 Gru
05:00 Kardzhali Dworzec autobusowy
06:00 Haskovo Główny dworzec autobusowy
07:25 Plovdiv Dworzec autobusowy, Sud
08:15 Pazardzhik Główny dworzec autobusowy
10:00 Sofia Dworzec autobusowy, "Serdika"
00:40 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
03:05 Linz Industriezeile vis a vis von Haus 84
04:40 Salzburg P+R Süd
07:05 München Dworzec autobusowy, "Hackerbrücke"
09:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
12:25 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
16:45 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
17:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
17:55 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
18:35 Dortmund ZOB, Steinstrasse
Przewoźnik: ArdaTur
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci
10% Student
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
80% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Haskovo - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information