Według czasu
Według ceny

Kurs Sankt-Peterburg - Kuopio

10:45 Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy 2, Nabereznaja Obvodnogo Kanala 36
11:00 Sankt-Peterburg Dworzec autobusowy, "Moskovskij"
11:05 Sankt-Peterburg Hotel Grand Europe
13:30 Vyborg Railway Station
15:00 Lappeenranta Dworzec autobusowy
15:30 Imatra Dworzec
16:00 Parikkala Przystanek na żądanie
16:30 Sarkisalmi ABC station, 30 min break
16:45 Punkaharju Dworzec autobusowy
17:15 Savonlinna Dworzec autobusowy
18:00 Juva ABC station, 15 min break
18:45 Varkaus Dworzec autobusowy
19:05 Leppävirta Dworzec autobusowy
19:45 Kuopio Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Tilausmatkat
Rabaty: 15% Dzieci 12-16 lat
15% Student
50% Dzieci 4-12 lat
99% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Lappeenranta

Popularne połączenia z Finlandia

Popularne połączenia do Finlandia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information