Według czasu
Według ceny

Kurs Салерно-Николаев

08:30 Salerno Stazione FS
09:25 Napoli Piazza Garibaldi
10:05 Caserta FS Stazione
12:45 Roma Autostazione Tiburtina
16:25 Firenze Pzzale Montelungo
18:35 Reggio Emilia Autostaz.C.I.M. di Pizzale Europa
19:50 Mantova Via Saverio Bettinelli
12:20 Uzhgorod Dworzec PKS, ul. Stancijna 2
13:00 Mukachevo Dworzec PKS, ul Akademika Pavlova 214
15:15 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
16:45 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
18:50 Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
20:35 Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
22:35 Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
01:05 Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
05:25 Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
07:25 Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
Przewoźnik: Odri
Rabaty: 10% Grupa od 6 osób
10% Dzieci 13-26 lat
10% Emeryci od 65 lat
30% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Salerno - Mykolaiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information