Według czasu
Według ceny

Kurs Гомель - Кельн (add)

07:00 Gomel Dworzec autobusowy, ul.Kurcatova 1
08:30 Zhlobin Dworzec autobusowy, ul.Urickogo
09:30 Babruysk ul. Puskina 151
12:00 Minsk Dworzec autobusowy Centrum, ul. Bobruiskaya 6
14:30 Baranovichy Dworzec autobusowy, ul. Frolenkova
17:00 Brest Dworzec PKS,  ul. Mickevica 35
08:30 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
11:00 Magdeburg ZOB am Hbf
12:40 Hannover Dworzec PKS
14:50 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
15:30 Tostedt Bremer Straße 36
16:20 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
17:20 Osnabruck Fernbushaltestelle
19:20 Dortmund ZOB bei Hbf
20:10 Düsseldorf ZOB
Przewoźnik: ВИЗИТ-ТУР
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
10% Grupa od 10 osób
20% Dzieci 5-12 lat
50% Dzieci 0-5 lat

Pokaż wszystkie kursy Gomel - Düsseldorf

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information