Według czasu
Według ceny

Kurs 91 Aalborg - Aachen

07:15 Aalborg Dworzec
09:00 Aarhus Dw. Autobusowy, (Rutebilstation, Fredensgade 45)
10:00 Vejle TDC Truckcenter
10:30 Kolding Dworzec autobusowy stan. 18
11:45 Flensburg ZOB, südliche Holmpassage
14:15 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
16:30 Hannover ZOB am Hbf, Raschplatz
18:45 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
20:15 Dortmund ZOB bei Hbf
21:15 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
23:00 Aachen Wilmersdorfer Straße
Przewoźnik: Postbus

Pokaż wszystkie kursy Aarhus - Aachen

Popularne połączenia z Aachen

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information