Według czasu
Według ceny

Kurs 4002 Praha - Riga

10:00 Budapest Dworzec autobusowy
12:45 Bratislava City Bus Stop at the Mlynske Nivy str. in front of the entrance to Bus Station
14:10 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
16:10 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
19:20 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
21:05 Hradec Králové Terminál HD
00:15 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
06:15 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Dworzec autobusowy, Savanoriu a. 5
18:55 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
Przewoźnik: ECOLINES
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Budapest - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information