Według czasu
Według ceny

Kurs Черновцы - Вроцлав

13:00 Chernivtsi
14:35 Kolomyya
15:50 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
16:35 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
17:10 Dolyna Dworzec, ul. Sevchenka 1A
18:05 Stryi
19:30 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
23:35 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
01:05 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
02:35 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
04:10 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
05:55 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
07:20 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: Lvivske ATP 14631
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information