• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swinoujscie - Kherson

Ternvoyage
Wyjazdy: 17 Paź, 18 Paź, 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź
  1. 08:00Szczecin Dworzec autobusowy, plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  3. 13:50Poznan Dworzec Autobusowy, ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 17:00Lodz Dworzec, Al. Włókniarzy 227
  5. 19:30Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  6. 23:00Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
  7. 02:00Hrebenne cło (PL-UA)
  8. 04:00Rava Ruska cło (UA-PL)
  9. 07:10Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  10. 09:10Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  11. 11:10Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  12. 13:10Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  13. 16:10Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  14. 18:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec, ul. Radianska 8
  15. 19:10Yuzhnoukrainsk Dworzec autobusowy, ul.Druzby Narodov 27
  16. 19:50Voznesensk Dworzec autobusowy, ul. Zovtneva 148
  17. 21:30Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  18. 23:00Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  • Przewoźnik: Ternvoyage
  • Informacje dodatkowe: Van Hool Astromega.Przyjazd może być opóźniony o 2-12 godzin z powodu kontroli granicznej.Przewóz zwierząt jest zabroniony.
  • Bagaż: 1ks.do 30g(40х40х60)-zdarma, každe dalši 10% ceny biletu

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation