• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Swinoujscie - Kherson

Ternvoyage
Wyjazdy: 27 Lis, 29 Lis, 1 Gru, 3 Gru, 5 Gru, 7 Gru, 9 Gru, 11 Gru, 13 Gru, 15 Gru
  1. 08:00Szczecin Dworzec PKS, plac Grodnicki, 1
  2. 09:50Gorzow Wielkopolski Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 10
  3. 11:10Swiebodzin Dw. PKS, ul. Grottgera 5
  4. 13:50Poznan Dworzec PKS, ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 17:00Lodz Dworzec PKS, Al. Włókniarzy 227
  6. 19:40Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  7. 22:30Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  8. 03:30Hrebenne cło (PL-UA)
  9. 05:30Rava Ruska cło (UA-PL)
  10. 06:20Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  11. 07:10Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska, 109
  12. 09:10Ternopil Dworzec PKS, ul. Zywowa, 7
  13. 11:10Khmelnytskyi Dworzec PKS, ul.Vinnitske szose, 23
  14. 13:10Vinnytsia Dworzec PKS, ul. Kyiwska, 8
  15. 16:10Uman Dworzec PKS, ul. Kyivska, 1
  16. 18:10Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Dworzec PKS, ul. Radianska 8
  17. 19:10Yuzhnoukrainsk Dworzec PKS, ul. Druzhby narodiv, 27
  18. 19:50Voznesensk Dworzec PKS, ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  19. 21:30Mykolaiv Dworzec PKS, av. Bogoyavlenskiy, 21
  20. 23:00Kherson Dworzec PKS, ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho), 1
  • Przewoźnik: Ternvoyage
  • Informacje dodatkowe: Van Hool Astromega.Przewóz zwierząt jest zabroniony. Bilet musi zostać wydrukowany.
  • Bagaż: 1 ks. do 30 kg (40х40х60) - zdarma, každe dalši 10% ceny biletu. Maksymalna ilość bagażu 2 szt. do 30 kg na pasażera. Rowery i wózki inwalidzkie nie mogą być transportowane. Składany wózek - za darmo. Zwierzęta nie są akceptowane.
  • Rabaty: 30% Dzieci 3-10 lat
    50% Dzieci 0-2 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation