• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Kharkiv

P-Trans
Wyjazdy: 5 Maj, 6 Maj, 9 Maj, 10 Maj, 11 Maj, 12 Maj, 13 Maj, 14 Maj, 15 Maj, 16 Maj
  1. 11:30Wroclaw Dworzec PKS, ul. Sucha, 1/11
  2. 14:10Katowice Dworzec PKS, ul. Sądowa, 5
  3. 16:00Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  4. 18:30Rzeszow Dworzec PKP, Plac Dworcowy, Wagabunda
  5. 22:25Hrebenne cło (PL-UA)
  6. 00:05Rava Ruska cło (UA-PL)
  7. 01:00Lviv Dworzec PKS №8, pl. Dvirtseva, 1
  8. 02:05Busk Przystanek autobusowy "Rady Miejskiej", ul. Lwowska
  9. 02:25Brody Stacja kolejowa Brody, ul. Pryvokzalna
  10. 02:45Radyvyliv Sklep "Lampochka", ul. Nevskogo
  11. 03:25Dubno Stacja paliw "WOG", przed pomnikiem "Samolot"
  12. 04:10Rivne Dworzec PKS, ul. Kyivska, 40
  13. 05:40Novohrad-Volynskyi Dworzec PKS, ul. Shevchenka, 45
  14. 07:10Zhytomyr Dworzec PKS, ul. Kyivska, 93
  15. 09:10Kyiv Dworzec PKS "Kyiv", ul. S. Petliury, 32
  16. 14:10Poltava Dworzec PKS, ul. Velykotyrnivska, 7
  17. 16:00Kharkiv Stacja metra "Yuzhny Vokzal", ul. Kotliara, 11
  • Przewoźnik: P-Trans
  • Informacje dodatkowe: Przewóz rowerów w zdemontowanym stanie i w okładce jest możliwy z dopłatą 300UAH/50PLN. Bilet nie musi być drukowany.Możliwy zmiana autobusu.
  • Bagaż: 2 bagaży (80x40x40) do 50kg za darmo, każdy dodatkowy 1kg od 2% ceny biletu

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation