Według czasu
Według ceny

Kurs 237 Praha - Kishinev

Wyjazdy: 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru, 30 Gru
10:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
00:05 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
02:00 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
03:00 Sebes Dworzec autobusowy, near train station, Vanatori str.
04:00 Sibiu Dworzec autobusowy (McDonalds)
05:00 Fagaras Dworzec autobusowy
06:00 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
07:30 Onesti Dworzec autobusowy, Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Chisinau Dworzec kolejowy, (Gara Feroviara)
Przewoźnik: Dac Trans
Rabaty: 10% Student
10% Emeryci
50% Dzieci 0-10 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information