Według czasu
Według ceny

Kurs 237 Praha - Chisinau

Wyjazdy: 30 Cze, 7 Lip, 14 Lip, 21 Lip, 28 Lip, 4 Sie, 11 Sie, 18 Sie, 25 Sie, 1 Wrz
10:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
00:05 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
02:00 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
03:00 Sebes Dworzec autobusowy, near train station, Vanatori str.
04:00 Sibiu Dworzec autobusowy (McDonalds)
05:00 Fagaras Dworzec autobusowy
06:00 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
07:30 Onesti Dworzec autobusowy, Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
10:30 Albita cło (RO-MD)
11:00 Leuseni cło (MD-RO)
13:00 Chisinau Dworzec kolejowy, (Gara Feroviara)
Przewoźnik: Dac Trans
Rabaty: 10% Student
10% Emeryci
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information