Według czasu
Według ceny

Kurs 237 Praha - Chisinau

Wyjazdy: 19 Sty, 26 Sty, 2 Lut, 9 Lut, 16 Lut, 23 Lut, 2 Mar, 9 Mar, 16 Mar, 23 Mar
10:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
13:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
00:05 Arad Dworzec autobusowy "Atlasib - Transdara", ul. Vanatori 6
02:00 Deva Dworzec autobusowy, ul. Piața Gării 2
03:00 Sebes Dworzec autobusowy, near train station, Vanatori str.
04:00 Sibiu Dworzec autobusowy (McDonalds)
05:00 Fagaras Dworzec autobusowy
06:00 Brasov Dworzec PKS, ul. Bartolomeli 3
07:30 Onesti Dworzec autobusowy, Bulevardul Republicii 78
08:00 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
09:00 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
09:30 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
10:00 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
10:30 Albita cło (RO-MD)
11:00 Leuseni cło (MD-RO)
13:00 Chisinau Dworzec kolejowy, (Gara Feroviara)
Przewoźnik: Dac Trans
Rabaty: 10% Student
10% Emeryci
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Chisinau

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation