Według czasu
Według ceny

Kurs 540 Praha - Amsterdam

Wyjazdy: 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 2 Lis
23:00 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
00:20 Plzeň Dworzec autobusowy, ul.Husova 90
03:05 Nurnberg ZOB
03:20 Nurnberg airport Lotnisko
04:25 Wurzburg Bismarckstrasse
06:05 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
06:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
08:50 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
09:20 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
10:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
11:05 Venlo P+R Kaldenkerkerweg near Koel stadium
12:05 Eindhoven Hoek PTT, droga Post Station
13:05 Breda Dworzec Centralny, Stationweg
13:50 Rotterdam
14:40 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
15:20 Amsterdam P+R Zeeburg
Przewoźnik: Student Agency
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
15% Student
50% Dzieci 0-15 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Amsterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information