Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 540 Praha - Amsterdam

23:00 Praha
00:20 Plzeň Dworzec, ul.Husova 90
03:05 Nurnberg
03:20 Nurnberg airport Lotnisko
04:25 Wurzburg
06:35 Frankfurt am Main airport Lotnisko
08:50 Bonn
09:20 Köln Międzynarodowy przystanek autobusowy, Gummersbacher Str., Fernbus-Haltestelle (naprzeciwko KölnArena 2)
10:00 Düsseldorf
11:05 Venlo
12:05 Eindhoven
13:05 Breda Central Station - Stationweg
13:50 Rotterdam
14:40 Utrecht P+R Westraven (Griffioenlaan 1)
15:20 Amsterdam
Przewoźnik: Student Agency
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
15% Student
50% Dzieci 0-15 lat

Pokaż wszystkie kursy Praha - Amsterdam

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information