Według czasu
Według ceny

Autobusy Krakow - Kolomyya

Kup bilet na autobus Krakow – Kolomyya: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Ukraina, Ceny przejazdu w Kolomyya. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Krakow do Kolomyya i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Kolomyya najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
01:30 – 15:30 KrakowKolomyya

14 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

14:50 – 09:25 KrakowKolomyya

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

14:50 – 09:25 KrakowKolomyya

18 godz. 35 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Nd

16:00 – 05:15 KrakowKolomyya

13 godz. 15 min.

Codziennie

16:30 – 04:30 KrakowKolomyya

12 godz. 0 min.

Codziennie

16:30 – 04:20 KrakowKolomyya

11 godz. 50 min.

Codziennie

17:25 – 05:30 KrakowKolomyya

12 godz. 5 min.

Codziennie

18:20 – 08:40 KrakowKolomyya

14 godz. 20 min.

Codziennie

20:30 – 09:50 KrakowKolomyya

13 godz. 20 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Sb

20:30 – 09:50 KrakowKolomyya

13 godz. 20 min.

Śr, Nd

23:00 – 12:40 KrakowKolomyya

13 godz. 40 min.

Pn, Cz, Nd

23:20 – 14:20 KrakowKolomyya

15 godz. 0 min.

Pn, Wt, Pt

23:20 – 14:20 KrakowKolomyya

15 godz. 0 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

23:30 – 14:30 KrakowKolomyya

15 godz. 0 min.

Pn, Wt, Cz, Pt, Nd

23:55 – 13:35 KrakowKolomyya

13 godz. 40 min.

Nd

Trasa na mapie

Jak z Krakow szybko dojechać do centrum Kolomyya w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Krakow oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Kolomyya. Czas w podróży: czas podróży do Ukraina, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information