За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Краків - Коломия

Купити квитки на автобус Краків - Коломия: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Коломия. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Краків в Коломия і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Коломия дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
05:30 – 20:00 КраківКоломия

14 год. 30 хв.

Вт, Пт

14:50 – 09:25 КраківКоломия

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

14:50 – 09:25 КраківКоломия

18 год. 35 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Нд

16:00 – 05:15 КраківКоломия

13 год. 15 хв.

Кожен день

16:30 – 04:30 КраківКоломия

12 год. 0 хв.

Кожен день

16:30 – 04:20 КраківКоломия

11 год. 50 хв.

Кожен день

17:25 – 05:30 КраківКоломия

12 год. 5 хв.

Кожен день

18:20 – 08:40 КраківКоломия

14 год. 20 хв.

Кожен день

20:30 – 09:50 КраківКоломия

13 год. 20 хв.

Ср, Нд

20:30 – 09:50 КраківКоломия

13 год. 20 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Сб

23:00 – 12:40 КраківКоломия

13 год. 40 хв.

Пн

23:20 – 14:20 КраківКоломия

15 год. 0 хв.

Чт, Сб, Нд

23:20 – 14:20 КраківКоломия

15 год. 0 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

23:30 – 14:30 КраківКоломия

15 год. 0 хв.

Пн, Вт, Чт, Пт, Нд

23:55 – 13:35 КраківКоломия

13 год. 40 хв.

Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Краків швидко доїхати до центру Коломия в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Краків і куди прибувають до Коломия. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поездка прошла великолепно.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Краков

Все сподобалось

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

все отлично

PKP Denysivka-PlusOlomouc - Stryi

Все дуже добре шофера приємні все ок

PKP Denysivka-PlusМосква - Винница

Ехали отлично! Большая благодарность водителям.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Напишіть ваше повідомленняЙде з'єднання ...
Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information