Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Kardzhali - Dortmund

05:00 Kardzhali Dworzec autobusowy
06:00 Haskovo Główny dworzec autobusowy
07:25 Plovdiv
08:15 Pazardzhik Główny dworzec autobusowy
10:00 Sofia Dw.autobusowy "Serdika"
00:40 Wien
03:05 Linz Industriezeile vis a vis von Haus 84
04:40 Salzburg P+R Süd
07:05 München Bus Station "Hackerbrücke"
09:30 Nurnberg ZOB, Rothenburger Str.
10:50 Wurzburg Hbf., Bismarckstrasse / westl.
14:00 Koblenz Parkplatz Weindorf, Julius-Wegeler-Str.
15:05 Bonn
16:45 Düsseldorf
17:20 Duisburg Otto-Keller-Straße
17:55 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
18:35 Dortmund
Przewoźnik: ArdaTur
Bagaż: 2 szt.do 160sm-za darmo
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Emeryci
10% Student
30% Dzieci 7-12 lat
50% Dzieci 3-7 lat
80% Dzieci 0-3 lat

Pokaż wszystkie kursy Haskovo - Dortmund

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information