Według czasu
Według ceny

Kurs 91 Liege - Nardo

Wyjazdy: 28 Paź, 4 Lis, 11 Lis, 18 Lis, 25 Lis, 2 Gru, 9 Gru, 16 Gru, 23 Gru, 30 Gru
09:15 Liege Piazza Guillemins
11:15 Luxemburg Park and Ride
11:35 Esch-sur-Alzette Aloyse Meyer Acciaierie
12:20 Metz Boulevard POINCARE'
16:10 Basel Badisch Bahnhof Mc Donald's
17:05 Olten Dworzec autobusowy
00:00 Francavilla Fontana Via x Grottaglie Distr.TOTAL
06:22 Cerignola Transfer
07:55 Gioia del Colle Via F. II di Svevia Q8
08:25 Massafra Via Magna Grecia c/o Agip
08:45 Taranto Porto Mercantile
09:10 Grottaglie Piazzale Unicef
10:00 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
10:35 Lecce Foro Boario c/o parcheggio bus
11:05 Maglie Via F.lli Piccinno,35
11:35 Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:55 Gallipoli P.le Cimitero SS per Alezio
12:10 Nardò Via XXV Luglio n° 7
Przewoźnik: Marino Autolinee
Bagaż: 2 szt.do 30kg (140 cm) -za darmo
Rabaty: 15% Młodzież poniżej 25 roku życia
15% Emeryci od 60 lat
40% Dzieci 0-11 lat

Pokaż wszystkie kursy Liege - Nardò

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information