Według czasu
Według ceny

Kurs 846902 Praha - Riga

Wyjazdy: 25 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 2 Paź, 3 Paź, 4 Paź
20:20 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
22:00 Hradec Králové Terminál HD
01:00 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
06:15 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
07:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
09:20 Bialystok Dworzec PKS, ul. Monte Casino 8
10:45 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
11:40 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
14:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
15:05 Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
16:40 Panevėžys Dworzec autobusowy, Savanoriu a. 5
18:50 Riga Dworzec autobusowy, ul.Pragas iela 1
Przewoźnik: TRANSINESTA
Informacje dodatkowe: Miejsca z 1 po 4 nie mogą zajmować pasażery do 14 lat.
Rabaty: 50% Dzieci 0-5 lat (tylko z rodzicami)
50% Dzieci 5-12 lat (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Praha - Riga

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information