Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 141 Berlin - Chur (08:00)

08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:15 Leipzig Hbf.,Goethestr
12:15 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
13:25 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
14:35 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
17:25 München Dworzec autobusowy, Arnulfstraße 21
19:35 Lindau Dworzec autobusowy, Bregenzer Straße 48
19:55 Bregenz Dworzec autobusowy, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
20:15 Dornbirn Dworzec autobusowy, Bahnhofstraße, 6850
21:35 Chur Dworzec autobusowy, Gürtelstraße 14
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Chur

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information