Według czasu
Według ceny

Kurs 141 Berlin - Chur (08:00)

Wyjazdy: 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 27 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 30 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 3 Lis
08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
10:15 Leipzig Hbf.,Goethestr
12:15 Hof Hauptbahnhof, Haltestelle 5
13:25 Weiden in der Oberpfalz Neues Rathaus, Doktor-Pfleger-Straße
14:35 Regensburg Hbf, Bahnhofstraße
17:25 München Dworzec PKS, Arnulfstraße 21
19:35 Lindau Dworzec PKS, Bregenzer Straße 48
19:55 Bregenz Dworzec PKS, Fritz-Mayer-Platz 1, 6900
20:15 Dornbirn Dworzec PKS, Bahnhofstraße, 6850
21:35 Chur Dworzec PKS, Gürtelstraße 14
Przewoźnik: Meinfernbus
Bagaż: 2 szt.do 20kg(67x50x27)-za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Berlin - Chur

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information