Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Novovolynsk - Kiev

22:30 Novovolynsk Dworzec autobusowy, ul. Autobusna 4
22:55 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
23:20 Viynytsia (Volynska obl.) Dworzec
23:30 Zaturtsi (Volynska obl.) Dworzec
23:45 Torchyn (Volynska obl.) Dworzec, Tire service
00:30 Lutsk
00:55 Derno Dworzec
01:05 Kadysche ( Volynska obl.) Dworzec
01:10 Klevan Dworzec
01:15 Zoria (Rivnenska r-n.) Dworzec
01:50 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
02:40 Korets Dworzec autobusowy
03:30 Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
04:55 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
07:20 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: Vol-Volynske ATP-10707
Bagaż: 1 bagaż od 5-13 UAH

Pokaż wszystkie kursy Novovolynsk - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information