Według czasu
Według ceny

Kurs Line A1 Shkoder - Krakow

Wyjazdy: Nd
07:30 Shkoder Kompleks Luani-A, stacja benzynowa Alpet
09:00 Ulcinj Stacja benzynowa Castellana
09:40 Bar Stacja paliw EKO Šušanj
10:00 Sutomore Dworzec autobusowy
11:30 Budva Parkování u Hotel Slovenska Plaza
12:15 Tivat Stacja paliw INA przy magistrali, Mrčevac
13:15 Herceg Novi Dworzec
13:30 Igalo Stacja paliw Euro Petrol naprzeciw Hipermarketu Voli
15:00 Dubrovnik Przystanek autobusowy przy stacji paliw INA ul.V.Nazora
16:30 Neum Parking autokarowy przy Hotelu Jadran
18:00 Gradac Stacja paliw Ina przy magistrali
18:45 Podgora Przystanek autobusowy przy Magistrali (przy skrzyżwaniu z ul. Tina Ujevića)
19:00 Tučepi Magistrala D8, przystanek autobusowy
19:30 Makarska Stacja paliw INA, Vukovarska
19:40 Baška Voda Bus stop on Adriatic Highway (closer to Makarska)
20:15 Omiš Stacja benzynowa INA
21:30 Split Stacja paliw INA, Pojišanska, 21000
11:00 Bratislava trolejbusowy przystanek przy dworzcu Mlynské Nivy
13:00 Brno Dworzec autobusowy, ul.Benešova
14:30 Olomouc Gas Station OMV Brnenska ul.
17:00 Bielsko-Biala Stacja paliw BP ul.Warszawska 16 (naprzeciwko PKS)
18:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
20:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
Przewoźnik: Elabus
Bagaż: 1 bagaż do 25 kg za darmo, każdy dodatkowy od 22 PLN за 1 kg
Rabaty: 10% Grupa od 10 osób
10% Dzieci 0-12 lat
10% Emeryci od 55 lat

Pokaż wszystkie kursy Budva - Krakow

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information