Według czasu
Według ceny

Kurs Sankt-Peterburg - Vulcănești

Wyjazdy: Wt, Śr, Sb, Nd
06:50 Sankt-Peterburg Bus Station "Baltijskiy"
18:50 Ezerysche CLO
02:50 Slovechno CLO
03:00 Vystopovychi CLO
10:00 Mohyliv-Podilskyi CLO
10:10 Otaci Urząd celny (MD)
10:40 Otaci Dworzec
11:50 Soroca Dworzec autobusowy
12:50 Florești Dworzec autobusowy str. Irmita 9
13:45 Belcy
15:25 Orhei
16:25 Chisinau Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
17:10 Hînceşti Dworzec autobusowy
18:05 Leova Dworzec autobusowy
18:45 Cantemir Dworzec autobusowy
19:40 Cahul
20:25 Vulcănești Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Rute Auto Internationale
Bagaż: 1 szt. 20 kg (60x20x40) -bezpłatny, każda dodatkowa 5 EUR
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Osoby niepełnosprawne
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Cahul

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information