Według czasu
Według ceny

Kurs Sankt-Peterburg - Vulcănești

Wyjazdy: 21 Paź, 22 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 28 Paź, 29 Paź, 31 Paź, 1 Lis, 4 Lis, 5 Lis
06:50 Sankt-Peterburg Bus Station, "Baltijskiy"
18:50 Ezerysche cło
02:50 Slovechno cło
03:00 Vystopovychi cło
10:00 Mohyliv-Podilskyi cło
10:10 Otaci Urząd celny (MD)
10:40 Otaci Dworzec
11:50 Soroca Dworzec autobusowy
12:50 Florești Dworzec autobusowy, ul. Irmita 9
13:45 Belcy Dworzec PKS, ul. Stefan cel Mare 2
15:25 Orhei Dworzec autobusowy, ul. Sadovjanu
16:25 Chisinau Bus Station, "NORD", ul. Kalia Mosilor 2/1
17:10 Hînceşti Dworzec autobusowy
18:05 Leova Dworzec autobusowy
18:45 Cantemir Dworzec autobusowy
19:40 Cahul Dworzec autobusowy, ul. Ivan Spirin 6
20:25 Vulcănești Dworzec autobusowy
Przewoźnik: Rute Auto Internationale
Bagaż: 1 szt. 20 kg (60x20x40) -bezpłatny, każda dodatkowa 5 EUR
Rabaty: 10% Dzieci 13-18 lat
10% Osoby niepełnosprawne
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Sankt-Peterburg - Cahul

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information