Według czasu
Według ceny

Kurs 22 Chernivtsi - Wroclav

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 29 Paź, 30 Paź
13:00 Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
14:35 Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha 15
15:50 Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14
16:35 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
17:10 Dolyna Dworzec PKS, ul. Sevchenka 1A
18:05 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
19:30 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
23:35 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
01:05 Tarnow Dworzec autobusowy, ul. Dworcowa 1
02:35 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:10 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
05:55 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
07:20 Wroclaw Tymczasowy dworzec autobusowy, ul. Joannitów 13
Przewoźnik: EAST WEST EUROLINES
Rabaty: 10% Młodzież poniżej 26 roku życia
10% Grupa od 10 osób
10% Emeryci od 55 lat
50% 1 dziecko do 12 roku życia (tylko z rodzicami)

Pokaż wszystkie kursy Chernivtsi - Wroclaw

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information