Według czasu
Według ceny

Kurs 383 Liberec-Praha-Rachiv (16:00)

16:00 Liberec Dworzec, ul.Vaňurova 885/5
17:00 Mlada Boleslav Dworzec autobusowy, tř. Václava Klementa 1459
18:30 Praha Dworzec autobusowy, "Florenc"
21:00 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
23:30 Ostrava Stacja paliw Shell
00:55 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
02:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
04:15 Rzeszow Dworzec autobusowy, ul. Grottgera
10:40 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
11:50 Stryi Dworzec autobusowy, ul. Vokzalnaja 7
12:50 Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
13:55 Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
15:00 Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul.  Zaliznichna 30
16:35 Nadvirna Dworzec PKS, ul. Vokzalna 2
17:05 Delatyn
19:00 Rachiv Dworzec autobusowy, ul. Privokzalna 11
Przewoźnik: D.M.D. Group
Bagaż: 2 szt.do 25kg(30x60x100)-za darmo, każdy dodatkowy 200 CZK
Informacje dodatkowe: Jest możliwość przewóza zwierząt ze wszystkimi dokumentami, dopłata 20-50% od ceny biletu w załeżności od wielkości zwięrza
Rabaty: 10% Emeryci od 60 lat
10% Student (ISIC)
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Liberec - Rachiv

Popularne połączenia z Rachiv

Popularne połączenia do Rachiv

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information