Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs Kharkiv - Gdynia

22:50 Kharkiv "McDonalds" (ul. Poltawa Way, 57)
02:00 Sumy Dworzec autobusowy, ul. S.Bandery, 40
08:30 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
10:45 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
13:30 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
14:45 Lutsk
17:45 Yagodyn cło (UA-PL)
17:55 Dorohusk CLO POL-UKR
19:15 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
21:45 Warszawa airport Chopina Teminal
22:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Centralna"
23:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:45 Plonsk Dworzec PKS
02:20 Ostroda Dw. PKS Słowackiego 14
03:35 Elblag Dw.PKS Grunwaldzka 61 st. Miedzynarodowe.
04:55 Gdansk Dw.PKS ul.3 Maja 12
05:30 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
Przewoźnik: Stecik T.V./Boreychuk M.I.
Bagaż: 1 szt. bagażu i bagażu podręcznego - bezpłatnie, każdy następny - 10% ceny biletu
Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt dozwolony tyłko ze wszystkimi dokumentami, kagancem i kupionym miejscem.

Pokaż wszystkie kursy Kharkiv - Gdynia

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information