Według czasu
Według ceny

Kurs Kyiv - Kryvyi Rih (23:00) (1-2)

Wyjazdy: 22 Sty, 23 Sty, 29 Sty, 30 Sty, 5 Lut, 6 Lut, 12 Lut, 13 Lut, 19 Lut, 20 Lut
23:00 Kyiv Dworzec PKP "Kiev", pobliżu restauracji "Drova", pl. Vokzalnaia 2
23:15 Kyiv airport Zhulyany Terminal A
23:20 Kyiv Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
23:30 Kyiv Metro Charkivska
23:45 Kyiv airport Boryspil Terminal D, last floor
00:01 Boryspil Sil'po market
02:00 Cherkasy Epicentr or Samolet
02:30 Smila Przystanek autobusowy "Na Pushke"
04:00 Kropyvnytskyi Dworzec, "Rybak"
06:00 Kryvyi Rih market ATB, 173 kvartal, ul.Tuchachevskogo 40
Przewoźnik: Kryvorozhskiy Express
Bagaż: 1 bagaż do 20kg za darmo, każdy dodatkowy 50 UAH

Pokaż wszystkie kursy Kyiv - Kryvyi Rih

Szukanie trasy Proszę czekać

Napisz swoją wiadomośćIdę łączenie...
Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information