Według czasu
Według ceny

Kurs Legnica - Kyiv

Wyjazdy: 19 Paź, 20 Paź, 21 Paź, 22 Paź, 23 Paź, 24 Paź, 25 Paź, 26 Paź, 27 Paź, 28 Paź
13:45 Legnica Dworzec autobusowy, ul.Dworcowa 5
15:30 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
16:30 Brzeg Dworzec autobusowy
17:30 Opole Dworzec kolejowy, ul.Dworcowa, 1
18:15 Lubliniec Dworzec autobusowy
19:00 Czestochowa Dworzec autobusowy, Al. Wolności 45/47
21:45 Kielce Plac Niepodłegłości przy Dworcu PKP
22:50 Opatow ul. Henryka Sienkiewicza 19
03:15 Korczowa cło (PL-UA)
05:00 Krakovets cło (UA-PL)
07:00 Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
10:30 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:20 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
15:40 Kiev Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
16:00 Kiev Dworzec PKS "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja 3
Przewoźnik: Menyok N.I. FOP/Agat
Bagaż: 1 szt.do 40 kg(30x50x100)-zadarmo, každe dalši 10% ceny biletu

Pokaż wszystkie kursy Legnica - Kiev

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation