Według czasu
Według ceny

Kurs 802 837 Stuttgart airport - Kosice

Wyjazdy: 27 Paź, 30 Paź, 3 Lis, 6 Lis, 10 Lis, 13 Lis, 17 Lis, 20 Lis, 24 Lis, 27 Lis
17:30 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
18:45 Ulm Hbf. Omnibusbahnhof
20:40 München Dworzec autobusowy, "Hackerbrücke"
05:10 Piešťany Dworzec autobusowy
05:50 Trenčín Dworzec autobusowy
06:40 Považská Bystrica Dworzec autobusowy
07:15 Žilina Dworzec autobusowy
08:25 Ružomberok Dworzec autobusowy
08:50 Liptovský Mikuláš Dworzec autobusowy
09:45 Poprad Dworzec autobusowy
10:10 Levoca Dworzec autobusowy
11:05 Prešov Dworzec autobusowy
11:35 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: INTERBUS
Bagaż: 1 szt. 60x90x40 - za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Ulm - Košice

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information