Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Kurs 802 837 Stuttgart - Kosice

17:30 Stuttgart
18:45 Ulm Hbf. Omnibusbahnhof
20:40 München Bus Station "Hackerbrücke"
04:00 Bratislava
05:10 Piešťany Dworzec
05:50 Trenčín Dworzec
06:40 Považská Bystrica Dworzec
07:15 Žilina Dworzec
08:25 Ružomberok Dworzec
08:50 Liptovský Mikuláš Dworzec
09:45 Poprad Dworzec
10:10 Levoca Dworzec
11:05 Prešov Dworzec
11:35 Košice Dworzec, Stanicne nam. 9
Przewoźnik: INTERBUS
Bagaż: 1 szt. 60x90x40 - za darmo, każdy dodatkowy 5 EUR

Pokaż wszystkie kursy Stuttgart - Košice

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information