Według czasu
Według ceny

Kurs Amsterdam - Czestochowa

Wyjazdy: 22 Wrz, 23 Wrz, 24 Wrz, 26 Wrz, 27 Wrz, 28 Wrz, 29 Wrz, 30 Wrz, 1 Paź, 3 Paź
13:00 Amsterdam Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein
15:00 Groningen Central Station,Eurolines Bus stop
16:15 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
17:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
18:00 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
19:00 Tostedt Kaufhaus BADE
20:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
23:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
00:05 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
02:05 Krosno Odrzańskie Dworzec PKS, ul. Arianska 2
02:20 Zielona Gora Dworzec, ul. Ułańska 5
03:45 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska
04:00 Lubin przystanek komunikacji miejskiej, przecięcie M.Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki
04:20 Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
05:30 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1/11
06:45 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
07:00 Krapkowice Stacja LOTOS, przy drodze 45 Krapkowice-Opole (między Strzelcami Op, a Opolem)
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:25 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
07:40 Pyskowice Dworzec autobusowy, Rynek
07:50 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
08:10 Zabrze Pl. Warszawski
08:25 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:40 Chorzow Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Przewoźnik: EST LOREK/EWHD
Bagaż: 1 bagaż do 25kg - za darmo

Pokaż wszystkie kursy Amsterdam - Katowice

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information