Według czasu
Według ceny

Kurs Amsterdam - Czestochowa

Wyjazdy: 10 Gru, 12 Gru, 13 Gru, 14 Gru, 15 Gru, 16 Gru, 17 Gru, 19 Gru, 20 Gru, 21 Gru
13:00 Amsterdam Eurolines Coach Station Duivendrecht Stationsplein
15:00 Groningen Central Station,Eurolines Bus stop
16:15 Leer Zentral Omnibusbahnhof stan.1A
17:00 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
18:00 Bremen Dworzec kolejowy, ZOB, Breitenweg 13
19:00 Tostedt Kaufhaus BADE
20:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
23:40 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
00:05 Berlin airport Shonefeld Lotnisko "Shonefeld"
02:05 Krosno Odrzańskie Dworzec PKS, ul. Arianska 2
02:20 Zielona Gora Dworzec, ul. Ułańska 5
03:45 Polkowice Dworzec autobusowy, ul. Młyńska
04:00 Lubin przystanek komunikacji miejskiej, przecięcie M.Skłodowskiej-Curie/sk. z Kościuszki
04:20 Legnica Stacja Paliw ORLEN, Javorzynska 238
05:30 Wroclaw Dworzec autobusowy, ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
06:45 Opole parking przy ul. 1 Maja, róg ul. S. Dubois
07:00 Krapkowice Stacja LOTOS, przy drodze 45 Krapkowice-Opole (między Strzelcami Op, a Opolem)
07:15 Strzelce Opolskie Hotel "Leśny"
07:25 Toszek Przystanek PKS, ul. Tarnogórska
07:40 Pyskowice Dworzec autobusowy, Rynek
07:50 Gliwice Dworzec autobusowy, ul. Pionierów 8
08:10 Zabrze Pl. Warszawski
08:25 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
08:40 Chorzow Stacja Mądeltrans, ul.H.Wieniawskiego, Chorzów-Batory
09:00 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
Przewoźnik: EST LOREK/EWHD
Bagaż: 1 bagaż do 25kg - za darmo

Pokaż wszystkie kursy Amsterdam - Katowice

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation