• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Köln - Kharkiv

Wyjazdy: 3 Sie, 10 Sie, 17 Sie, 24 Sie, 31 Sie, 7 Wrz, 14 Wrz, 21 Wrz, 28 Wrz, 5 Paź
05:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str.140
06:00 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:00 Dortmund Hbf., ZOB, Steinstr.
08:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
10:00 Hannover Dworzec autobusowy, Rundestraße 12
11:00 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:30 Magdeburg ZOB am Hbf
16:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
20:00 Ludwigsdorf cło (DE-PL)
20:30 Zgorzelec cło (PL-DE)
05:00 Dorohusk cło (PL-UA)
06:00 Yagodyn cło (UA-PL)
09:00 Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
11:00 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
13:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
14:30 Kyiv Dworzec PKS, "Dachnaja", pr. Peremogy 142
15:00 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
21:00 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
23:30 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: KAN-TRANS
Bagaż: 2 szt. do 40 kg (60x40x40) - bezpłatnie, bagaż podręczny (40x30x20), każdy następny 1 EUR/1,5 kg
Rabaty: 10% Studenti poniżej 26 roku życia (ISIC)
10% Emeryci od 60 lat
10% Grupa od 10 osób
30% Dzieci 5-11 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Pokaż wszystkie kursy Düsseldorf - Kharkiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation