Według czasu
Według ceny

Kurs 806 Roma - Vilnius

Wyjazdy: 29 Paź, 5 Lis, 12 Lis, 19 Lis, 26 Lis, 3 Gru, 10 Gru, 17 Gru, 24 Gru, 31 Gru
15:00 Roma Autostazione Tiburtina
19:00 Firenze Autostazione Sita,Via Santa Caterina da Siena 17
21:10 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
22:50 Padova St.piattaforma 12, viale della Pace
23:20 Venezia Tronchetto Stazione
23:30 Mestre Viale stazione, ATVO bus stop
03:10 Klagenfurt Hbf, Busbhf., St.16
05:30 Graz Hauptbahnhof, Busbhf.
08:30 Wien Vienna International Busterminal Erdberg
10:45 Brno Dworzec PKS, "Zvonarka"
15:30 Katowice Dworzec autobusowy, ul. Piotra Skargi 1
17:15 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
19:30 Czestochowa Parking McDonalds, ul.Drogowcow
21:30 Lodz Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 227
23:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
01:40 Lomza Plac Niepodległości
02:40 Grajewo Ul. Mickiewicza 1, przed Gimnazjum nr. 2
03:20 Augustow (podlaskie) Dworzec autobusowy, rynek Z. Augusta 19
03:50 Suwalki przyst. PGK vis a vis PKS
05:50 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
06:40 Kaunas Dworzec autobusowy, Vytauto pr. 24
08:40 Vilnius Dworzec autobusowy, Sodu g.22
Przewoźnik: UAB Kautra
Bagaż: 1 szt. - za darmo, każdy dodatkowy 6 EUR
Rabaty: 10% Grupa od 6 osób
10% Młodzież poniżej 25 roku życia
10% Emeryci od 60 lat
10% Student
50% Dzieci 0-12 lat

Pokaż wszystkie kursy Roma - Vilnius

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information