• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Karlsruhe - Kyiv

EuroClub
Wyjazdy: 21 Sty, 22 Sty, 25 Sty, 26 Sty, 28 Sty, 29 Sty, 1 Lut, 2 Lut, 4 Lut, 5 Lut
  1. 05:00Karlsruhe Hbf, ZOB
  2. 05:45Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
  3. 06:00Heidelberg Fernbushaltestelle in Alte Eppelheimer Straße
  4. 07:00Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
  5. 08:00Frankfurt am Main Hbf. Südseite; Mannheimer Str
  6. 08:30Aschaffenburg P+R Stadtbadstr. Nähe Eissporthalle
  7. 09:30Wurzburg Parking na ul.Haugerglacisstraße
  8. 12:00Nurnberg Hbf/Willi‐Brand‐Platz
  9. 13:00Bayreuth GII Goethestrasse
  10. 13:30Hof Autohof Münchberg, Ausfahrt 35
  11. 14:20Zwickau Hbh Hst. Nord
  12. 15:30Chemnitz Chemnitz Center, Kaufhaus Hoffner, Endhst. Bus 21
  13. 16:30Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
  14. 04:30Korczowa cło (PL-UA)
  15. 05:30Krakovets cło (UA-PL)
  16. 07:00Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  17. 11:45Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
  18. 13:00Novohrad-Volynskyi Dworzec, ul.Sevcenka 45
  19. 14:00Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
  20. 15:30Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
  • Przewoźnik: EuroClub
  • Informacje dodatkowe: Przewóz niewielkich psów tylko ze wszystkimi dokumentami w specjalnej klatce - pełna wartość biletu. Pasażerowie powinni dowiedzieć się informację o numerach autobusu za dzień do wyjazdu i być na przystanku wcześniej na 30 minut. Możliwa przesiadka.
  • Bagaż: 2 szt.do 10-40kg (80х50х30) + bagaż ręczny (10kg) - za darmo
  • Rabaty: 5% Grupa od 6 osób
    10% Emeryci od 60 lat
    10% Osoby niepełnosprawne 1-2 grupa
    10% Dzieci w wieku 12-18 lat
    30% Dzieci 10-11 lat
    40% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation