• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Kherson - Warszawa

BUS.EXPRESS
Wyjazdy: 23 Paź, 30 Paź, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Gru, 11 Gru, 18 Gru, 25 Gru
  1. 17:15Kherson Dworzec autobusowy, ul.Polkovnyka Kedrovskoho (Budionoho) 1
  2. 18:40Mykolaiv Dworzec autobusowy, av. Bogoyavlenskiy 21
  3. 21:30Odessa Dworzec, ul.Kolontayevskaya 58
  4. 01:10Uman Dworzec autobusowy, ul.Kievskaja, 1
  5. 04:10Vinnytsia Dworzec autobusowy, ul. Kyiwska 8
  6. 06:15Khmelnytskyi Dworzec autobusowy, ul.Vinnitske szose 23
  7. 07:20Volochysk Dworzec autobusowy, ul.Nezaleznosti 30
  8. 07:40Pidvolochisk Dworzec autobusowy, ul.Ternopilska 15A
  9. 08:40Ternopil Dworzec autobusowy, ul.Zywowa 7
  10. 09:45Zolochiv Dworzec autobusowy, ul. Brodivska 2
  11. 11:20Lviv Dworzec Autobusowy №8, pl. Dvorcova 1
  12. 13:15Rava Ruska cło (UA-PL)
  13. 13:20Hrebenne cło (PL-UA)
  14. 14:55Lublin Dworzec autobusowy, Al. Tysiąclecia 5a
  15. 16:20Pulawy Dworzec autobusowy, ul. Lubelska 9
  16. 17:25Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 8
  17. 18:35Grójec Dworzec autobusowy, ul. Laskowa 1
  18. 19:55Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
  • Przewoźnik: BUS.EXPRESS
  • Informacje dodatkowe: Możliwa zmiana autobusu w Tarnopolu
  • Bagaż: 1 szt.do 25kg (60х40х20) - bezpłatnie, każdy następny do 15kg. albo 0.25m - 5EUR

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation