• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Slupsk - Kharkiv

Wyjazdy: 16 Lip, 19 Lip, 21 Lip, 24 Lip, 26 Lip, 29 Lip, 31 Lip, 3 Sie, 5 Sie, 8 Sie
07:40 Slupsk Dworzec kolejowy , ul. Hugona Kollataja
09:20 Gdynia Dworzec PKS, Pl.Konstytucji
10:30 Gdansk Dworzec PKS, ul.3 Maja 12
14:00 Bydgoszcz Dworzec autobusowy, ul. Jagiellońska 58
17:00 Lodz Dworzec Autobusowy, Kaliska Al. Włókniarzy 203/205
19:30 Warszawa Dworzec autobusowy "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
21:50 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia 6
23:35 Dorohusk cło (PL-UA)
00:55 Yagodyn cło (UA-PL)
03:00 Lutsk Dworzec autobusowy, ul.Konjakina 39
04:05 Rivne Dworzec autobusowy, ul. Kijevska 40
06:35 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
08:30 Kyiv Dworzec autobusowy, "Kiev", ul.S.Petljury 32
13:30 Poltava Dworzec autobusowy, ul.Velikotirnovskaya 7
15:35 Kharkiv Dworzec autobusowy, prospekt Gagarina 22
Przewoźnik: Ternvoyage
Bagaż: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny bileta

Pokaż wszystkie kursy Slupsk - Kharkiv

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation