Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Бонн - Киев

04:15 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
04:45 Köln airport Flughafen ZOB
06:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
06:45 Duisburg Hbf., ZOB
07:15 Essen Dworzec autobusowy, ul. Freiheit
07:45 Bochum ZOB
08:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
09:30 Paderborn Hbf. Bahnhofstr. 29
10:45 Kassel Dworzec autobusowy, "Wilhelmshöhe"
13:30 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
14:15 Jena Dworzec autobusowy "Paradies"
15:30 Leipzig ZOB
17:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
09:00 Rivne Dworzec, ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93
14:00 Kiev Dworzec PKP "Kiev", ul.S.Petljury 32
Przewoźnik: Shewchenko/Karpaten&Krim Tours
Bagaż: 2 bag up to(60x40x40)-free, every next 1kg from 5 EUR
Informacje dodatkowe: Carriage of animals is not possible
Zasady zwrotu: do 840g: 85%
odjazd od 840g do 696g: 75%
odjazd od 696g do 336g: 65%
odjazd od 336g do 144g: 45%
odjazd od 144g do 1g: 35%
po 1g: bilet nie podlega zwrotowi
Zniżki: 10% Student
10% Osoby niepełnosprawne
10% Emeryci od 60 lat
20% Dzieci 4-12 lat
50% Dzieci 0-4 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information