Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Варшава - Херсон

20:00 Warszawa PKS Dworzec "Zachodni", Al. Jerozolimskie 144
23:55 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
04:10 Volodymyr-Volynskyi Dworzec, ul. D. Galickogo 14
05:25 Lutsk Bus Station, 39 Konyakina str.
06:15 Dubno Dworzec, ul.Zabrama 26
07:25 Kremenets Dworzec, ul.Dubenska 138
08:45 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
11:35 Khmelnytskyi PKS, ul.Vinnitske szose 23
13:20 Vinnytsia Dworzec "Zapadnij", ul.Szosa Chmielnicka 107
13:50 Vinnytsia PKS, ul. Kyiwska 8
17:00 Uman Bus Station, 1 Kievskaya str.
19:45 Kirovohrad Bus Station, 1 Olexandrijske s.
22:45 Mykolaiv Dworzec autobusowy Plac Oktiabrskij 21
23:45 Kherson Dworzec autobusowy, ul.Budionoho 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 bag - 10% of ticket price
Informacje dodatkowe: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 3g: 30%
po 3g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information