Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Еленя Гура - Черновцы

09:30 Jelenia Gora Dw. PKS, ul. Obrońców Pokoju 1B
12:00 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
14:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
15:30 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
17:30 Krakow Dworzec autobusowy, ul.Bosacka 18
20:00 Rzeszow CMP Wagabunda , Dw PKP , Plac Dworcowy
21:35 Przemysl ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
01:50 Lviv Dworzec PKP, ul. Dvorcova 1, AS №8
02:20 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
03:50 Rohatin Dworzec, ul.Galycka 8
05:20 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
06:40 Kolomyya Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
09:00 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
Przewoźnik: Prykarpatskyy Express
Bagaż: Hand luggage 5 kg 60×40×20 sm, bag do 30 kg, every next 15kg 5 EUR.
Informacje dodatkowe: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 12g: 50%
odjazd od 12g do 2g: 20%
po 2g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information