Opcje

Cena
Godziny odjazdu
00.00god
23.59god
Godziny przyjazdu
00.00god
23.59god
Typ połączenia
Rodzaj transportu

Udogodnienia dla pasażera

Typ komfortu

Wybór przewoźnika

Przewoźnik
Według czasu
Według ceny

Rozkład jazdy dla trasy Черновцы - Щецин

06:30 Chernivtsi Bus Station, 219 Golovna str.
07:45 Kolomyya Circle near Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
08:50 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
10:55 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
11:10 Ternopil PKS, ul.Zywowa 7
13:50 Lviv Dworzec №8, ul. Dvorcova 1
15:45 Rava Ruska cło (UA-PL)
15:30 Hrebenne cło (PL-UA)
18:05 Lublin Dworzec autobusowy, ul. Al. Tysiąclecia 6
20:05 Radom Dworzec autobusowy, ul. Prażmowskiego 12
21:15 Grójec Dworzec autobusowy, Laskowa 1
21:55 Warszawa airport Chopina Teminal
22:20 Warszawa Dworzec autobusowy "Centralna"
23:55 Sochaczew Dworzec PKP, ul. Henryka Sienkiewicza
01:05 Plock dworzec PKS, ul. Dworcowa
02:05 Wloclawek Dw. PKS, ul. Okrzei
03:25 Torun Dworzec autobusowy "Arriva", ul.Dąbrowskiego 8
04:40 Bydgoszcz Dworzec PKS, ul. Jagiellońska. st.16
06:20 Pila dworzec PKS
08:30 Gorzow Wielkopolski Dworzec PKS, ul. Dworcowa 10
10:10 Szczecin Dworzec autobusowy, Plac Grodnicki 1
Przewoźnik: Stecik
Bagaż: 1 bag and hand luggage - free of charge, every next - 10% of the ticket price
Informacje dodatkowe: Transportation of animals with all the documents, muzzle and - is allowed. Purchase ticket near the passenger is needed.
Zasady zwrotu: do 48g: 90%
odjazd od 48g do 24g: 80%
odjazd od 24g do 3g: 30%
po 3g: bilet nie podlega zwrotowi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information