Według czasu
Według ceny

Autobusy Chernivtsi - Krakow

Kup bilet na autobus Chernivtsi – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Chernivtsi do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 19:30 ChernivtsiKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

07:30 – 19:30 ChernivtsiKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

09:00 – 23:00 ChernivtsiKrakow

14 godz. 0 min.

Pt

09:30 – 01:20 ChernivtsiKrakow

15 godz. 50 min.

Codziennie

11:00 – 01:10 ChernivtsiKrakow

14 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

11:00 – 01:10 ChernivtsiKrakow

14 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

11:50 – 01:10 ChernivtsiKrakow

13 godz. 20 min.

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

13:00 – 01:10 ChernivtsiKrakow

12 godz. 10 min.

Codziennie

14:05 – 04:20 ChernivtsiKrakow

14 godz. 15 min.

Śr, Sb, Nd

14:05 – 04:20 ChernivtsiKrakow

14 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

14:05 – 04:20 ChernivtsiKrakow

14 godz. 15 min.

Śr, Sb, Nd

15:00 – 04:00 ChernivtsiKrakow

13 godz. 0 min.

Codziennie

16:00 – 05:30 ChernivtsiKrakow

13 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 13:30 ChernivtsiKrakow

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:00 – 13:30 ChernivtsiKrakow

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Chernivtsi szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Chernivtsi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information