Według czasu
Według ceny

Autobusy Chernivtsi - Krakow

Kup bilet na autobus Chernivtsi – Krakow: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Krakow. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Chernivtsi do Krakow i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Krakow najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 19:30 ChernivtsiKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

07:30 – 19:30 ChernivtsiKrakow

12 godz. 0 min.

Codziennie

09:00 – 23:00 ChernivtsiKrakow

14 godz. 0 min.

Pt

09:30 – 01:20 ChernivtsiKrakow

15 godz. 50 min.

Cz

11:00 – 01:10 ChernivtsiKrakow

14 godz. 10 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

11:00 – 01:10 ChernivtsiKrakow

14 godz. 10 min.

Wt, Cz, Sb

13:00 – 01:10 ChernivtsiKrakow

12 godz. 10 min.

Codziennie

14:05 – 04:20 ChernivtsiKrakow

14 godz. 15 min.

Pn, Wt, Cz, Pt

14:05 – 04:20 ChernivtsiKrakow

14 godz. 15 min.

Pn

14:05 – 04:20 ChernivtsiKrakow

14 godz. 15 min.

Śr, Sb, Nd

14:50 – 03:55 ChernivtsiKrakow

13 godz. 5 min.

Codziennie

16:00 – 05:30 ChernivtsiKrakow

13 godz. 30 min.

Codziennie

19:00 – 13:30 ChernivtsiKrakow

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

19:00 – 13:30 ChernivtsiKrakow

18 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Chernivtsi szybko dojechać do centrum Krakow w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Chernivtsi oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Krakow. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oЖешув - Калуш

Wszystko na czas. Nie było problemów. Polecam

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation